Yeni Kız
4 adet/grup Araba Oto Lastik Basınç Göstergesi Hava Basıncı Vana Kök Caps Sensörü Göstergesi Uyarısı Doğrudan Görselleştirme FYHM557

4 adet/grup Araba Oto Lastik Basınç Göstergesi Hava Basıncı Vana Kök Caps Sensörü Göstergesi Uyarısı Doğrudan Görselleştirme FYHM557

Bir: mevcut
₺ 1.771 Set 4 pcs, Doğrudan Görselleştirme, Standart
Lastik basınç ölçüm lastik basıncı kap için bir yardımcı aracı olduğunu, üstüne kilitleme lastik basıncı kapağı lastik hava memesi, doğrudan bakmak renk değişikliği şeffaf kapak yargılamak için yeterliliğini lastik basıncı, aletleri tarafından tespit hantal ortadan kaldırarak. Eğer bir 15% azalma lastik neden olacak artırmak için araç yakıt tüketimi ve iki kez 6% lastik giyim, böylece artan risk tarafından 30%. Lastik basıncı kap bu dikkat için size hatırlatacaktır.
Not : emin Lastik Basınç Kap sıkılır, yüklerken, kontrol renk daire eğer normal aralığı.
Talimatları :
1. normal : standart lastik basıncı, şeffaf pencere yeşil olmalı, normal sürüş araçlar.
2. uyarı : lastik basıncı biraz daha düşük standart yaklaşık 10 yüzde, şeffaf pencere sarı yeşil olması, şişirilmiş olmalıdır.
3. tehlike : yaklaşık 25% daha düşük standart lastik basıncı, şeffaf bir pencere olmalıdır sarı kırmızı, hemen kontrol gerekir, şişirme.

Hakkında lastik basıncı : Birçok araba alan şişirme için 2.5bar ile uygun olan standart araba, lastik basıncı kap kullanılabilir.
Öğe Türü : Lastik Basınç Göstergesi
Ana Malzeme : Alaşım + Plastik
Renk : Gümüş + Yeşil
Boyutu : 1 cm * 2.3 cm/0.04 "* 0.09"
Durum : % 100% Yeni
Paket Içeriği :
1 Set Lastik Basınç Göstergesi (1 Set 4 pcs)


Gözlük

Model Numarası:
/
malzeme:
plastic

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.

Scroll