Yeni Kız
Manyetik Bileklik Güçlü Mıknatıslar ile DIY Erkek Hediyeler için Vidalar Çivi Cıvata Matkap Uçları Bağlantı Elemanları Makas ve Diğer Kullanışlı Araçları

Manyetik Bileklik Güçlü Mıknatıslar ile DIY Erkek Hediyeler için Vidalar Çivi Cıvata Matkap Uçları Bağlantı Elemanları Makas ve Diğer Kullanışlı Araçları

Bir: mevcut
₺ 4.85
₺ 5.84

ŞartnameDAHA IYI TASARıM. Bu Manyetik Bileklik 10 ile donatılmış güçlü mıknatıslar, bileklik çok daha güçlü hale piyasada benzer ürünler. Bu tutmak mümkün daha gerekli öğeler üzerinde ve daha yüksek verimlilik için garanti.
ZAMANDAN tasarruf VE SORUNSUZ : giymek zaman Manyetik Bileklik duracaktır bırakarak ve kaybetme küçük öğeler yere, jobs alabilirsiniz anlamı done daha hızlı! Bantları kullanarak, var asla kullanmak için bir manyetik metal bulucu pick-up için tiny uçları tekrar olacak gibi orada.
GENEL AMAÇLı : eğer bırakarak tutmak çivi, kaybetme cıvata, vidalar, veya matkap uçları, unutmadan dikiş pimleri veya dişli İğneler, veya yapamaz bulmak için bu küçük anahtarı veya tornavida, tek-boyutlu-uyar-sizin için en olduğunu; bu gadget ustalar için Uygun, sıhhı, marangozlar, inşaatçılar, elektrikçiler, do-it-yapanlar, Oto mekaniği, terziler, ve bu yakın metalik parçaları hızlı ve zahmetsizce erişimi gerekir.
BIR BOYUT TÜM UYAR : hafif ve dayanıklı Manyetik Bileklik yapılır 1680 D Oxford bez ile ayarlanabilir Naylon Sticker Askı için yapılan fit hemen hemen tüm bilek boyutları; erkekler hem de Kadınlar için büyük.
Kullanım Ultra-güçlü mıknatıs ve manyetik teknoloji var için derin sağlık etkisi, yorgunluk olmadan tüm gün çalışmak için izin.
Uzunluk : yaklaşık 38 cm
Genişliği : yaklaşık 9 cm
Manyetik kapasitesi : yaklaşık 420g
Önerilen Kullanım :
Manyetik bilek sapanlar çivi gibi küçük öğeler için tasarlanmıştır, vidalar, matkaplar, fındık, cıvata ve bağlantı elemanları.
Not :
Kalp pili ve diğer manyetik hassas cihazlar uzak kalmak
Renk : siyah

Paket İçeriği :
1 * manyetik bilek kayışı
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.

Not : Işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Gözlük

Model Numarası:
GN
şekil:
COIL
Tipi:
kalıcı
uygulama:
Endüstriyel Mıknatıs
Delik ile:
Hayır
karma:
ferrit Mıknatıs

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.

Scroll