Yeni Kız
2 adet/grup Toprak sıcaklık ve nem sensörü SHT10 tarım sera çiçek kreş rutin göndermek için promosyon

2 adet/grup Toprak sıcaklık ve nem sensörü SHT10 tarım sera çiçek kreş rutin göndermek için promosyon

Bir: mevcut
₺ 24.61
₺ 26.18

1, orijinal ithalat sensörü. 2, tüm ile çekin üzerinde 10 K direnç ve 0.1 u F filtre kondansatör 3, tüm yapmak çift su geçirmez tedavi. 4, 100% üzerinde elektrik yaşlanma, muayene. VCC = Kahverengi VERI = Sarı GND = Siyah CLK = Mavi Hava sıcaklığı ve nem sensörü, tüm çift su arıtma, tamamen Ninglu hasar. Not : bile sensörü toprağa gömülü olduğunu, aynı zamanda bir toprak test.AtmosferBağıl nem, değil toprak nem. 1, bu sensör toprak sıcaklık ve nem ölçmek? Cevap : Toprak nem almaktır tanımı 1 kilogram toprak örnekleri, ve iyice kuru, azaltarak kilo (su ağırlık) ve oranı 1 kg denilen toprak nem.
Hava bağıl nem mutlak olarak tanımlanır mevcut sıcaklık ve nem yüzdesi doymuş nem mevcut sıcaklık.
Toprak nem ve hava nem bir kavram değildir, değil büyüklükte bir sipariş 10% toprak toprak zaman hava nem 100% olduğunu.
Iç çip sensörü SHT10 veya sht20 olduğunu, bu çip hava sıcaklığı ve nem sensörü İsviçre Sensirion üretim şirketi, hava bağıl nem ölçüsüdür olduğunu. Bu sensör özel tedavi,Uzun vadeli toprağa gömülü, hasarlı değil bile yaşamak olmaz su hasar zarar (şirketin özel taahhüt ),Toprak nem karşısında biraz daha büyük olduğunu, hava toprakta nem olacak 100% için uzun bir süre..2, sensör su veya çiğ veya toprağa gömülü veya hasar?Cevap : Biz paketi sensörTümSızdırmazlık tedavi, hatta uzun bir emmek ile güç hasar olmayacak, su dışarı, kuru nem hala normal toplama.
Sensör ölçüm sonuçları 3, sonra dökme hataları olacak mı?
A : bazı olmayan profesyonel üreticileri paketi olacak aşağıdaki soruları : (1) saksı nem emme, özellikle yüksek nem ve nem günler, kez büyüme değil damla aşağı, nedeni su depolama için saksı.
(2) sonra kaynak nemlendirme olmadan tedavi (birçok üreticileri vermedi bile duydum kelime), neden büyük hata sıcaklık ve nem.
(3) dolgu ile sıcaklık, uzun zaman oksidasyon kapsüllenen katmanlı çatlak neden, neden yoğunlaşma damla sonra elektroforez yüzeyinde devre, arıza oluşumu.

Şirketin ürünleri yukarıdaki sorunları üstesinden gelmek için tavsiye edilir, dikkatle satın alırken tespit ürünleri. Her ürün için teknik detaylar ve sorumlu sormak,Belirli bir son vermek için işletmeler ",Biz bizim teknoloji hoş geldiniz.
4, çift su geçirmez nedir?Bir : mağaza ceket olduğunu bakır parçacıklar sinterlenmiş veya PE malzeme, su geçirmez nefes ile karakterizedir,Su molekülleri mümkün girmek için kılıf, ve su damlacıkları edemiyoruz girmek için kılıf nedeniyle yüzey gerilimi.. Durumunda yüksek nem, ortam sıcaklığı azalır su molekülleri iç kılıf su içine yoğunlaşmasına olacak. Eğer su damlacıkları üzerinde takılı devre, devre elektroforez ve hasar yapabilir, böylece şirket devre üzerinde dökme oldu, ve özel çömlekçilik malzeme kullanımı, ölçüm değeri üzerinde herhangi bir müdahale olmadan.

Gözlük

çıktı:
Dönüştürücü anahtarlama
tip:
titreşim Sensör
kullanım:
sıcaklık Sensörü
malzeme:
Maden
teori:
direnç Sensörü
Model Numarası:
SHT10
Color classification:
Sht20 SHT10

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.

CJMCU CCS811811 hava kalitesi İzleme Dijital Iç gaz sensörüThe CJMCU811 bir ultradüşükgüç dijital gaz sensörü entegre bir sensör ve bir CCS801bit MCU bir analogdijital dönüştürücü (ADC) tespit için iç hava kalitesi, dahil karbon monoksit (CO) ve geniş bir yelpazede Uçucu Organik bileşikler (Voc).hava kalite sensörü CCS811 özellikleri : Ultradüşük güç tüketimi akülü ekipman kullanılabiliryüksek hassasiyet, hızlı ısıtmaakıllı algoritma hesaplar TVOC / e CO2 değerleriI2 C sinyal çıkışı, ana ile doğrudan iletişim sistemihava kalite sensörü CJMCU811 ana özellikleri : metal oksit (MOX) sensörleri monitör İç hava kalitesibirbit MCU olduğunu gerçekleştirmek için entegre 'firstseviye algoritmasıadc sensörü okumaları için inşa ve sayısallaştırılmış dönüşümleriI2 C master slave arayüzü doğrudan bağlanabilir kontrol sistemisıfırlama / kesme kontrolpaket Içeriği : 1 x CJMCU CCS811811 Sensörü

Amaç : Için kullanılan tetik çeşitli titreşim etkisi, hırsızlık alarm, akıllı araba, deprem alarmı, motosiklet alarmı, vb Bu modül normalde açık tip titreşim sensörü modülü ile karşılaştırıldığında, titreşim tetik daha uzun süre için, röle modülü sürücü Modülü özellikleri : Şirket üretilen normalde kapalı tip titreşim sensörü SW420 Karşılaştırıcı çıkışı, sinyal temiz, iyi dalga, sürüş yeteneği güçlü, daha fazla için 15m A Çalışma gerilimi 3.3 V için 5 V Çıkış formu : dijital anahtar çıkışı (0 ve 1) Sabit cıvata deliği vardır, uygun kurulum Küçük tahta PCB boyutu : 3.2x1.4 cm / 1.25*0.55" LM393 kullanın geniş gerilim karşılaştırıcı Modülü kullanım talimatı : Ürün hiçbir titreşim, titreşim anahtarı devlet üzerinde kapalı olduğunu, çıkış terminali düşük çıkış seviyesi, yeşil ışık yaktı Ürün titreşim, titreşim anahtarı anlık kopukluk, çıkış yüksek çıkış seviyesi, yeşil ışık parlak değil Çıkış doğrudan mikrodenetleyiciye bağlanabilir, tespit için tek çipli mikro yoluyla, yüksek ve düşük seviyede böylece olup olmadığını bir titreşim ortamı polisi arayın Miktar : 10 pcs 10 x Titreşim Anahtarı Alarm Sensörü Modülü

Benim dükkana hoşgeldiniz Mağaza no 328744 Biz söz satın malların 100% hakiki orijinal.Dikkat : 1 : Russina müşteriler tam adı yazmak gerekir sipariş zaman, teşekkürler.2...

Scroll