Yeni Kız
Futbol Direnç Paraşüt Gücü Eğitim Fiziksel Fitness Şemsiye Koşu Patlayıcı Atletik Mukavemetli Hız Şemsiye

Futbol Direnç Paraşüt Gücü Eğitim Fiziksel Fitness Şemsiye Koşu Patlayıcı Atletik Mukavemetli Hız Şemsiye

Bir: mevcut
₺ 6.79
₺ 7.99

Özellikleri :
Ayarlanabilir kemer-cırt cırt kapatma kemer tüm vücut tipleri için uygundur (kadar 42 inç bel ), kemer döndürülmüş 360 derece ve ücretsiz motion halka vardır, anlamına gelir sprint herhangi bir yönde.
Mükemmel yardımcı koşucular için-mükemmel direnç Sağlar eğitim artırmak için hız, dayanıklılık, gücü ve ivme slayt sırasında aşırı hız eğitim.
Dayanıklılık-Üretimi yüksek kaliteli paraşüt bez halat dolanması önlemek için dahili örgü panel ile ve stabilize yardım chute eğitim sırasında.
Çok yönlü-konum olsun parça ve alan, futbol, futbol, basketbol veya herhangi bir diğer spor, bu direnç kullanabilirsiniz eğitim chute hız ve ideal bir ürün artırmak için uzun mesafe çalışır.
Ürün : marka yeni
Ambalaj : OPP TORBA
Ambalaj Listesi :
Direnç Şemsiye * 1

Gözlük

Marka Adı:
MUMIAN
şişme:
Hayır
malzeme:
nylon
türev Serisi:
Football Training

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.

Özellikler : Bu futbol net yüksek kaliteli polipropilen fiber yapılır, sert ve dayanıklı.Standart futbol net olması için tasarlanmıştır, bu futbol eğitim ve rekabet.Hafif, iyi yapılmış ürün.Tipi : futbol NetTarzı : sporRenk : beyazMalzeme : polipropilen elyafÖzellikler : hafif, tam boyutuBoyutu : 180 cm x 120 cm x 30 cm x 100 cm / 70.87 "x 47.24" x 11.81" x 39.37 "(yaklaşık.)Notlar : 1...

Scroll