Yeni Kız
Alümina bakır kaynak pin pil nokta kaynak makinesi uç kaynak makinesi otomatik nokta kaynak iğne

Alümina bakır kaynak pin pil nokta kaynak makinesi uç kaynak makinesi otomatik nokta kaynak iğne

Bir: mevcut
₺ 3.82
₺ 5.09

Not : 1 set 1 çift olduğunu Ürün Açıklaması
1) sertlik> 83 HRB,
Ana performans can :
2) iletkenlik> 85% IACS,
3) yumuşatma sıcaklık 900 ° C;
4) dağılım-sertleştirilmiş Cu A12 O3 kompozit malzeme ile yüksek mukavemetli, yüksek sertlik, yüksek elektrik iletkenliği ve yüksek yumuşama sıcaklığı.
5) Amerika birleşik Devletleri, japonya ve diğer ülkelerde var yaygın büyük ölçekli mikrodalga tüp yapıları ve iletken malzemeler, anahtarları, gümüş kontaklar ve nokta kaynak elektrotlar, malzemelerin üretimi yoluyla Cu-Al alaşım iç oksidasyon-izostatik presleme Embriyo-sinterleme-sıcak ekstrüzyon-çizim-işleme süreci üretim. Iyi termal stabilite ve iyi plastisite vardır ve işleme özellikleri.
6). Direnç kaynak elektrotu galvanizli ÇELİK TABAKA üstün korozyon direnci daha yaygın yapar ve daha alanları, ama aynı zamanda direnç kaynak teknolojisi için yeni sorunları getiriyor, önlemek için nasıl çinko katmanlı kaynak işlemi Erime lehim eklem ve sararma, lehimleme, Ve çinko yapışmasını elektrotlar kalitesinde bir düşüşe ürün kaliteli ve düşük iş verimliliği. Alüminyum-bakır alaşım kuşkusuz en ideal malzeme, ve kaynaklı kaplama çelik levhalar ve nikel levhalar için üstün olduğunu. Direnç kaynak ve ark direnci, böylece iyileştirilmesi elektrot ömrü, elektrot azaltarak soyunma frekans, minimize olasılığı kaynak kesinti ve lehim, kaynak için uygundur saf nikel kemer, nikel sızma içinde cep telefonu pil üretimi Çelik levhalar, vb.
7). Kurşun çerçeve malzemeleri ve elektronik ambalaj malzemeleri geliştirme ve elektronik sanayi ilerlemesi Ile, kurşun malzemeler için büyük ölçekli entegre devreler ve diğer elektronik bileşenler daha zorlu hale geliyor, ve yüksek sıcaklık ve sertlik dağılım-güçlendirilmiş bakır alaşımları olacak yavaş yavaş değiştirilir. Geleneksel demir-nikel alaşımlı malzeme.
Uygulama kapsamı : nokta kaynak için uygundur gibi malzemeler arasındaki iş nokta kaynak nikel şerit, nikel kaplama çelik levha ve kaplamalı çelik şerit içinde pil üretimi. Üretiminde nikel-hidrojen piller, nikel-kadmiyum piller, polimer piller, lityum piller ve diğer piller, nokta kaynak sekmeler, piller, kurşun levhalar.
Ana kaynak avantajları :
1. yapışmasını önlemek elektrot fenomen.
2. kaynaklı parçaları sarı ve lehim eklemleri vardır güzel değildir.
3. sanal lehimleme fenomen önlemek.
4. kaynak kıvılcım fenomen ortadan kaldırmak.
5. üstün iletkenlik ve termal iletkenlik.
6. iyi yüksek sıcaklık performansı.
7. gereksinimlerini karşılamak SGS çevre koruma standartları ve MSDS standartları.
Öğe Resimleri
Shoptool _ Affiliate Pazarlama _ 42501_end SHOPTOOL_POSITION_BOTTOM_END

Gözlük

gerilim:
Core diameter 1.5mm
Model Numarası:
SUNKKO
ağırlık:
0.05
kullanım:
Nickel spot welding battery spot welding
name:
SUNKKO
Standard diameter:
1.5mm
Model:
856
melting point:
900
electrode size:
1.5mm
Whether the spot:
Yes
Material quality:
Alumina copper
product name:
Copper

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.

Scroll